• Zebrania

        • SPOTKANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS I-III 

          I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO 

          07.06.2022 r. godz. 16.00

           

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          0 a

          E. Różyńska

          103

          1 a

          A. Dremo

          A. Raczykowska

          26 m

          1 b

          B. Matczak

          205

          1 c

          E. Romanowicz

          27 m

          1 d

          D. Płońska

          115


           

          Klasy II

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          2 a

          W. Jurewicz

          15 m

          2 b

          H. Szyszło

          Biblioteka
          po stronie gimnazjum

          2 c

          E. Żarska

          25 m

          2 d

          A. Trochimko

          113


           

          Klasy III

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          3 a

          L. Łubian - Podgórna

          16 m

          3 b

          E. Samsel

          107

          3 c

          K. Karaś

          203

          3 d

          R. Homolka

          17 m

          3 e

          J. Kończyk

          102

           

          SPOTKANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS IV-VIII 

          07.06.2022 r. godz. 16.30

           

          Oddział

          Wychowawca

          Sala

          4a

          Jowita Wiśniewska

           201

          4b

          Helena Brzozowska

          306

          4c

          Aneta Kulesza

          203

          4d

          Justyna Kozicka

          305

          4e

          Elżbieta Kłoczko

          314

          5a

          Ewa Kukuć

          309

          5b

          Urszula Paszkowska

          318

          5c

          Anna Milewska

          212

          5d

          Paulina Olizarowicz

          102

          5e

          Mariola Kondracka/Elżbieta Brzęk

          115

          6a

          Sylwia Dwojakowska

          219

          6b

          Maria Namiotkiewicz

          110

          6c

          Anna Dąbrowska

          113

          7a

          Edyta Zembrowska/Agnieszka Ciechanowska

          302

          7b

          Małgorzata Urbanowicz

          313

          7c

          Joanna Sobotkiewicz

          220

          7d

          Honorata Sadowska

          214

          7e

          Katarzyna Brudnicka/Alina Zabocka

          205

          7f

          Beata Marchel/Urszula Pietrajczyk

          319

          8a

          Wiesława Koniecka /Izabela Ratkiewicz

          206

          8b

          Lidia Mieczkowska-Starzomska

          218

          8c

          Marzena Czajkowska

          311

          8d

          Marta Zyskowska

          319

          8e

          Katarzyna Zawistowska

          303

          8f

          Anna Śniosek

          107