• Zebrania

        • SPOTKANIA Z RODZICAMI

           

          oddziały przedszkolne

          poniedziałek (14 września 2020r.)

          Godzina 16.00

          Oddział przedszkolny

          Wychowawca

          Sala

          0 a

          Ewa Kamila Różyńska

          17 m

           

          Godzina 18.00

          Oddział przedszkolny

          Wychowawca

          Sala

          0 b

          Katarzyna Brzostek - Hanulak

          8 G

           

          Klasy I

          czwartek (17 września 2020r.)

          Godzina 16.00

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          1 a

          J. Sidorek

          15 m

          1 b

          H. Szyszło

          7 G

          1 c

          E. Żarska

          17 m

          1 d

          A. Trochimko

          N. Łukaszewicz

          16 m

           

          Klasy II

          środa (16 września 2020r.)

          Godzina 16.00

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          2 a

          A. Trochimko (w zastępstwie)

          16 m

          2 b

          E. Samsel

          25 m

          2 c

          K. Karaś

          D. Płońska

          26 m

          2 d

          R. Homolka

          17 m

          2 e

          J. Kończyk

          27 m

           

          Klasy III

          poniedziałek (14 września 2020r.)

          Godzina 16.30

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          3 a

          M. Brzozowska

          M. Borawska

          25 m

          3 b

          A. Dremo

          26 m

          3 c

          B. Matczak

          A. Raczykowska

          7 G

          3 d

          E. Romanowicz

          27 m

          3 e

          W. Jurewicz

          15 m

           

          Klasy IV

          środa (16 września 2020r.)

          Godzina 16.30

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          4a

          E.Kukuć (G.Piela)

          3

          4b

          U.Paszkowska

          11g

          4c

          A.Milewska

          14

          4d

          P.Penkiewicz

          38g

          4e

          M.Kondracka (K.Kwiatkowski)

          6g

           

          Klasy V

          czwartek (17 września 2020r.)

          Godzina 16.30

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          5a

          S.Dwojakowska

          3

          5b

          M.Namiotkiewicz

          11g

          5c

          A.Dąbrowska

          14

           

          Klasy VI

          poniedziałek (21 września 2020r.)

          Godzina 16.30

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          6a

          E.Zembrowska (A.Ciechanowska)

          20

          6b

          M.Urbanowicz

          23

          6c

          J.Sobotkiewicz

          30g

          6d

          H.Sadowska

          24g

          6e

          M.Klimko

          6g

          6f

          B.Marchel ( zastępstwo za A.Koc)

          38g

           

           

          Klasy VII

          wtorek (22 września 2020r.)

          Godzina 16.30

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          7a

          W.Koniecka (I.Ratkiewicz)

          16

          7b

          L.Mieczkowska-Starzomska

          15

          7c

          M.Czajkowska

          3g

          7d

          A.Kuczyński

          34g

          7e

          E.Adeszko

          17

          7f

          A.Śniosek

          6

           

          Klasy VIII

          środa (23 września 2020r.)

          Godzina 16.30

          Tematyka: Zapoznanie rodziców/opiekunów z możliwymi dostosowaniami warunków i form przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty oraz przyjęcie od rodziców pisemnych deklaracji o wyborze języka obcego
          (dot. III części egzaminu).

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          8a

          J.Kozicka (A.Zabłocka)

          21

          8b

          K.Zawistowska

          25g

          8c

          A.Kulesza

          10

          8d

          K.Brudnicka

          26g

          8e

          H.Cieśluk

          22