• Karta Rowerowa

• KARTA ROWEROWA

• TESTY Z PRZEPISÓW BRD PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU NA KARTĘ ROWEROWĄ

Zestaw testów z przepisów BRD (Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego) jest przeznaczony dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.  Zainteresowani zdobyciem karty rowerowej  powinni zapoznać się z zestawem 10 testów. Systematycznie rozwiązując je i sprawdzając prawidłowość rozwiązań z szablonem odpowiedzi, przygotujesz się do egzaminu na kartę rowerową. W każdym teście znajdziesz zestaw 20 pytań  z zakresu BRD, w których musisz wskazać właściwą odpowiedź, tylko jedna jest prawidłowa. Egzamin teoretyczny na kartę rowerową odbędzie się w stosownym terminie i formie wskazanej przez nauczyciela techniki. Na egzaminie będzie jeden z 10 testów. Kolejność pytań i odpowiedzi będzie zmieniona. Bardzo proszę egzamin potraktować poważnie i podchodzić do egzaminu odpowiednio przygotowanym.

SPRÓBUJ SWOICH SIŁ. POWODZENIA!!!

TEST NR 1

TEST NR 2