• Nauczyciele

        • Dyrektor szkoły - mgr Dorota Szczawińska 

          Wicedyrektor  - mgr Małgorzata Juszkiewicz 

          Wicedyrektor - mgr Beata Marchel 

           

          edukacja przedszkolna -Katarzyna Brzostek-Hanulak, Ewa Kamila Różyńska 

          edukacja wczesnoszkolna -  Marzenna Brzozowska, Agata Dremo, Renata Homolka, Wiesława Jurewicz, Karolina Karaś, Justyna Kończyk, Lilianna Łubian - Podgórna,  Barbara Matczak,  Elżbieta Romanowicz, Ewa Samsel, Maria Seniuta, Jolanta Sidorek, Hanna Szyszło, Anna Trochimko, Elżbieta Żarska

          język polski - Elżbieta Adeszko, Barbara Andruszkiewicz, Anna Dąbrowska, Wiesława Koniecka, Lidia Mieczkowska- Starzomska, Maria Namiotkiewicz, Krzysztof Romanowicz, Honorata Sadowska, 

          język angielski - Katarzyna Brudnicka, Jolanta Chrzanowska, Anna Filipkowska, Elżbieta Januszewicz,  Małgorzata Klimko, Marcin Lewczuk, Piotr Penkiewicz, Katarzyna Zawistowska

          język niemiecki - Dorota Wróblewska, Elżbieta Kuligowska 

          historia - Mariola Kondracka, Anna Śniosek, Danuta Turek 

          wiedza o społeczeństwie  Mariola Kondracka, Danuta Turek

          matematyka - Elżbieta Kłoczko, Justyna Kozicka, Andrzej Kuczyński, Aneta Kulesza, Elżbieta Kwiatkowska, Anna Milewska, Edyta Zembrowska, 

          fizyka - Katarzyna Choruży 

          chemia - Teresa Roszkowska 

          geografia - Wioletta Paczkowska, Iwona Pudlis 

          przyroda -  Helena Brzozowska - Cieśluk, Bogumiła Żochowska 

          biologia Helena Brzozowska - Cieśluk, Joanna Sobotkiewicz

          muzyka - Ewa Kukuć, 

          plastyka - Ewa Awramik, Beata Marchel

          edukacja dla bezpieczeństwa - Kamila Banachowska 

          informatyka - Edyta Ezeama, Anna Koc, Krzysztof Maksymowicz, Tomasz Przekop 

          technika - Krzysztof Maksymowicz, Tomaz Przekop 

          doradztwo  zawodowe - Marta Zyskowska 

          wychowanie fizyczne - Marzena Czajkowska, Urszula Danisz, Piotr Górski, Anna Karwacka, Janusz Lisowski, Urszula Paszkowska, Sławomir Skorupa, Małgorzata Urbanowicz, Paweł Żabiński 

          wychowanie fizyczne - taniec - Danuta Niemczynowicz - Przekop 

          religia - Halina Gątowska, Bartłomiej Polok, Małgorzata Szymanowska, Hanna Tyszkiewicz, Katarzyna Ziarko, Dariusz Zuber 

          wdż  - Cezary Mikiewicz

          świetlica - Gracjana Juszkiewicz, Krystyna Kalinowska, Anna Pillar - Lisowska, Tomasz Tertel, Izabela Zambrzycka, Bogumiła Żochowska 

          logopeda - Agnieszka Węgłowska 

          pedagog - Anna Kasprzak, Dorota Szczawińska, Marta Zyskowska 

          pedagog specjalny - Elżbieta Brzęk, Jowita Wiśniewska 

          terapeuta  - Marzanna Doliwa 

          biblioteka - Dorota Duroł, Marzanna Rentzsch

          nauczyciel współorganizujący proces kształcenia -  Magda Borawska, Agnieszka Ciechanowska, Sylwia Dwojakowska, Karol Kwiatkowski, Natalia Łukaszewicz, Grażyna Piela, Dorota Płońska, Anna Raczykowska, Izabela Ratkiewicz, Alina Zabłocka 

           

           

          Wychowawcy

          Rok Szkolny 2020/2021

          Oa - Ewa Różyńska 

          Ob -Katarzyna Brzostek - Hanulak

           

          1a - Jolanta Sidorek 

          1b - Hanna Szyszło 

          1c - Elżbieta Żarska 

          1d - Anna Trochimko / Natalia Łukaszewicz 

           

          2a - Lilianna Łubian - Podgórna

          2b - Ewa Samsel

          2c - Karolina Karaś/ Dorota Płońska 

          2d - Renata Homolka

          2e - Justyna Kończyk 

           

          3a - Marzenna Brzozowska/ Magda Borawska 

          3b - Agata Dremo

          3c - Barbara Matczak/ Anna Raczykowska 

          3d - Elżbieta Romanowicz

          3e - Wiesława Jurewicz

           

          4a - Ewa Kukuć / Grażyna Piela 

          4b - Urszula Paszkowska 

          4c - Anna Milewska 

          4d - Piotr Penkiewicz 

          4e - Mariola Kondracka / Karol Kwiatkowski 

           

          5a - Sylwia Dwojakowska 

          5b - Maria Namiotkiewicz 

          5c - Anna Dąbrowska 

           

           

          6a - Edyta Zembrowska /Agnieszka Ciechanowska 

          6b - Małgorzata Urbanowicz 

          6c - Joanna Sobotkiewicz 

          6d - Honorata Sadowska 

          6e - Małgorzata Klimko 

          6f -  Anna Koc 

           

          7a - Wiesława Koniecka/ Izabela Ratkiewicz 

          7b - Lidia Mieczkowska - Starzomska 

          7c - Marzena Czajkowska

          7d - Andrzej Kuczyński

          7e - Elżbieta Adeszko

          7f -  Anna Śniosek

           

          8a - Justyna Kozicka /Alina Zabłocka 

          8b - Katarzyna Zawistowska 

          8c - Aneta Kulesza 

          8d - Katarzyna Brudnicka 

          8e - Helena Brzozowska Cieśluk