• Klasy I

SZANOWNI RODZICE

Do klas pierwszych zapisujemy:

1) obowiązkowo dzieci z rocznika 2017,

2) dzieci urodzone 2018 r., które na wniosek rodziców, jako sześciolatki, rozpoczną edukację w klasie pierwszej. Dzieci te muszą spełnić jeden z warunków:

korzystały z wychowania przedszkolnego w roku szkolny 2023/2024

- uzyskały opinię poradni psychologiczno–pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia  nauki w szkole podstawowej.

Nabór do klas I prowadzony jest w dwóch terminach:

• od 12 lutego  do 29 marca 2024 r.  składają zgłoszenia rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkolnym
          • od 06 maja do 17 maja  2024 r. składają wnioski rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły

Jeśli kandydat zakwalifikuje się do szkoły, rodzice muszą potwierdzić wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia w dniu 28 - 29.05.2024 r.  (dotyczy kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły)

Prosimy o wypełnienie zgłoszenia na właściwym druku.

Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły

Wniosek o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły (aktywny od 15.05.2024 r.)

POTWIERDZENIE WOLI zapisu dziecka do klasy I (aktywny od 24.05.2024 r.)

___________________________________________________________________________

PODPISANY WNIOSEK DZIECKA ZAMIESZKAŁEGO W OBWODZIE SZKOŁY MOŻNA PRZESŁAĆ NA E-MAIL SZKOŁY dyr_sp2@op.pl  LUB WRZUCIĆ DO SKRZYNKI PRZED WEJŚCIEM DO SZKOŁY.

WNIOSKI DZIECI ZAMIESZKAŁYCH POZA OBWODEM TRZEBA ZŁOŻYĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

Dodatkowy nabór uzupełniający:

• od 19.08.2024 r. do 20.08.2024 r. - składają wnioski rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły (wniosek jak wyżej)
          • 23.08.2024 r. - składają potwierdzenie woli rodzice dzieci zakwalifikowanych do klasy I (potwierdzenie jak wyżej)

Obwód szkoły obejmuje ulice:

Wojska Polskiego (numery nieparzyste od 1 do 65 i numery parzyste od 2 do 46 ), A. Mickiewicza (numery nieparzyste od 15 do końca ulicy i numery parzyste ), Wawelska, E. Orzeszkowej, J. i H. Małeckich, 3-go Maja, Armii Krajowej, Magazynowa, J. Dąbrowskiego, Gdańska ( numery parzyste od 2 do 28 ), F. Chopina, J. Słowackiego, Cicha, Czarna, Nadjeziorna, Kąpielowa, Aleja Lubelska, T. Kościuszki, Szkolna, Garnizonowa, S. Żeromskiego, Roosvelta, Stary Rynek,Pomorska, Aleja 1000 – lecia, Zamkowa, Maćka z Bogdańca, Księcia Witolda, Zawiszy, Zbyszkaz Bogdańca, Danusi, Książąt Mazowieckich, Jagienki, Księżnej Anny, Juranda, Jana Długosza, Królowej Jadwigi.

INFORMACJA URZĘDU MIASTA

Zarządzenia i uchwały